top ornament

Нова пісня від TaRuta, Гайдамаків та Бориса Севастьянова!

ТаРута TaRuta

До Дня захисника України гурти «TaRuta», «Гайдамаки» і Борис Севастьянов презентували нову спільну пісню для українських воїнів на слова тернопільської поетеси Любов Бурак (Дзвінка Торохтушко) – «Молитва». Пісня вийшла дуже потужною як за змістом, так і за формою, чому посприяли, в першу чергу, дуже сильні слова та естрадно-симфонічне аранжування, зроблене Борисом Севастьяновим. 

Детальніше...

Гурт TaRuta презентував кліп жестовою мовою

До Міжнародного дня глухих за ініціативи Української служби порятунку та за підтримки «Вільної школи» пісню гурту TaRuta"Ангели" перекладено жестовою мовою.

Цю пісню український WorldMusic гурт TaRuta записав спеціально для документального фільму "Дихай" з циклу «Неоголошена війна», що виходив на каналіUA:Перший. Авторка й режисерка фільму Сніжана Потапчук (Народний герой України), операторка - Світлана Коваль. Слова пісні написавДмитро Лазуткін, музику –Тарас Козак. Виконавці пісні жестовою мовою -Григорій Гук, Дмитро Лазуткін, Любов Савицька та Євген «Їжак» Романенко.

Це історія про 49-ть українських Героїв, котрі виконуючи бойове завдання в зоні проведення АТО 14 червня 2014 року загинули на борту військово-транспортного літака Іл-76 в небі над Луганськом.

Вічна пам'ять Українським Воїнам-Героям!

Музичні подарунки від TaRuta до Дня Незалежності

Київський музичний гурт «TaRuta» привітав з Днем Незалежності українських військових новим відео на пісню про АТО, а патріотів Донбасу – святковими концертами. Напередодні Дня прапора музиканти завантажили на свій офіційний канал YouTubeнове відео на акустичну версію пісні «Думки після бою», в якому згадали всіх своїх друзів учасників АТО - бійців ЗСУ та добробатів. Самі ж свята тарутяни провели на Донбасі, де за два дні, 23 і 24 серпня, відіграли чотири святкові концерти для вояків та місцевих патріотів прифронтових міст Гірник, Селидове, Новгородське і Торецьк у складі творчого волонтерського об’єднання «Музичний батальйон». 

Детальніше...

Гурт TaRuta презентує новий виднограй!

1 лютого у столичному концерт-холі “CaribbeanClub” київський WorldMusicгурт «TaRuta» презентував свою нову відео роботу на пісню, написану спеціально для українських воїнів-добровольців. «Дике поле» (Червоно-чорний стяг) називається новий музичний твір гурту, присвячений тим українським героям, що пішли на війну боронити цілісність України за покликом серця, а не воєнкому.

Детальніше...

TaRuta - Spirit of the nation that Rocks!
Copyright © 2016
created by ashanic killa*