top ornament

15.03 презентація нового синглу в столичному «Docker Pub»

Весь 2017 рік київський гурт “TaRuta” присвятив роботі на студії “FDR media” та закордонним гастролям, не маючи фізичної можливості виступити у Києві з великим сольним концертом. У березні ми виправимо цю кричущу несправедливість і влаштуємо для вас справжнє свято сучасного музичного мистецтва з присмаком української архаїки. 15.03 ми вийдемо на сцену “Docker Pab” (вул. Богатирська, 25) аби презентувати вам оновлений гурт “TaRuta” – новий саунд від “FDR media”, новий образ від стиліста Гали Олецької-Проскурякової, нову фестивальну програму та, звичайно ж, нові пісні. Тож, окрім вже відомих радіо-синглів на кшталт «Любов і Музика» і «Крок за кроком», шанувальники творчості “TaRuta” зможуть ексклюзивно найпершими почути абсолютно новий позитивний і життєрадісний тарутянський сингл «Вір!».

Детальніше...

TaRuta повним складом заграє у Рок-виставі!

03 березня 2018. Київ. Володимирський узвіз, 2А.
Центральний парк культури і відпочинку "Маріїнський".
Театр КОРиФЕЇ і гурт TaRuta запрошують вас на прем'єру унікального музично-театрального дійства - рок-виставу "Білий птах"! Це буде Рок-вистава про Україну. Про криваві рани на її тілі - Майдан і Донбас. Про імперських зайд, що століттями роздирали її на шмаття. Це буде майстерне поєднання акторського мистецтва, вишуканої поезії та драйвового року від "TaRuta". Режисер Роман Корнієнко.
Інформація та бронювання квитків за телефоном: +38(067)7718226

Continue Reading

TaRuta презентує новий CD «UŽ JŪSŲ IR MŪSŲ LAISVĘ!»

Київський WorldMusic гурт «TaRuta» презентував на своїй офіційній сторінці в мережах Soudcloud і Facebook свій новий україно-литовський альбом «UŽ JŪSŲ IR MŪSŲ LAISVĘ! / ЗА ВАШУ І НАШУ СВОБОДУ!». І за змістом, і за настроєм платівка вийшла бойова. А присвятили її музиканти литовським та українським борцям за свободу.

Читати далі

TaRuta - Spirit of the nation that Rocks!
Copyright © 2016
created by ashanic killa*