TaRuta презентує радіо-сингл "Любов і Музика"!

Гурт TaRuta розпочав запис нового матеріалу і першу пісню, яка вже готова, сьогодні презентує на ваш розсуд. Називається композиція "Любов і Музика" і вона, за словами лідера колективу Євгена Романенка, відрізняється від більшості пісень команди.

 

«Більшість пісень гурту TaRuta набагато серйозніші. Ця пісня вийшла літньою і легкою. Нам не хочеться зараз «грузити» радіослухачів якимись серйозними піснями. Раз літо, то давайте вже радувати всіх гарними треками у стилі реґі».

В такому стилі і зроблена їхня пісня "Любов і Музика". Хоча сам трек є не стільки новим, скільки кардинальною переробкою колишньої пісні TaRuta "Коханка", яка була створена на слова піаніста Романа Коляди. Два роки вона була в репертуарі колективу, а тепер зазнала настільки радикальних змін, що впізнати оригінал можна хіба що за кількома словами в приспіві.

«Насправді взяли за основу стару пісню і старий текст і зробили з неї все геть інакше і по-новому. Переробили мелодію і слова. Я вважаю, що це нова пісня. Нова ексклюзивна пісня, яку ми ще ніде не грали і яку ще ніхто не чув. Так що це буде повний ексклюзив для всіх радіослухачів».

Так що слухаємо ексклюзив

TaRuta - Spirit of the nation that Rocks!
Copyright © 2016
created by ashanic killa*